אמסטרדם- אירופה הקלאסית לחופשה מושלמת

אמסטרדם היא אחד היעדים הפופולאריים והשכיחים ביותר בקרב תיירים בכל רחבי העולם. באמסטרדם תוכלו למצוא אתרים מעניינים במרחק הליכה או נסיעה וכן אווירה קסומה ומרגיעה שלא תמצאו במדינות אחרות. תעלות המים היפות, הכיכרות והרחובות בשילוב האווירה התוססת והצעירה במקום ומחירי הטיסות המוזלות עושים את אמסטרדם לאחת היעדים הפופולאריים בקרב ישראלים רבים.

למה דווקא אמסטרדם?

רגע לפני שאתם מחליטים על חופשה באמסטרדם וסוגרים על דיל זול שכולל טיסות זולות לאמסטרדם, כדי שתיקחו נשימה, תירגעו ותתחילו להשוות בין כמה אתרי נסיעות שונים את הדילים השונים לאמסטרדם. באמצעות השוואה זאת תוכלו לקבל את המחירים המשתלמים והזולים ביותר שיעמדו בתקציב שהקצבתם לו. כמו כן, חשוב שהדיל יכלול גם את מחיר בית המלון על מנת שמחירי הטיסות יהיו מוזלות יותר. באמסטרדם תוכלו ליהנות ממגוון מקומות היסטוריים, מתעלות מים יפות, כיכרות, אטרקציות שונות ואף מופעים. תוכלו לבקר במוזיאון הרייקסמוזיאום, בכיכר דאם, ברובע החלונות האדומים ואף בבית אנה פרנק. כמו כן, תוכלו לסיים בשוק הפרחים אשר ידוע כשוק היחיד בעולם שבו דוכני תצוגה ממוקמים על גבי סירות בתעלה.

למי מתאימה חופשה באמסטרדם?

חופשה באמסטרדם מתאימה למשפחות עם או בלי ילדים, זוגות צעירים, רווקים ועוד. באמסטרדם תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של אטרקציות, מופעים, מקומות היסטוריים, מסלולי הליכה, כיכרות, בתי קפה, תעלות מים וכן אווירה ואוכל טוב. במקום תוכלו למצוא הרבה תיירים מכל רחבי העולם לצד תושבי המקום עצמו. כך שמדובר על חופשה כייפית ומהנה שמתאימה לכל מי שאוהב לחוות אווירה שונה ואחרת ממה שהוא רגיל אליה.

איפה ניתן למצוא טיסות זולות לאמסטרדם?

באתרי נסיעות שונים תוכלו למצוא דילים טובים שכוללים מחירי טיסות מוזלות. את הדילים השונים תוכלו להזמין דרך האתר עצמו באמצעות לחיצת כפתור פשוטה לאחר שמילאתם את כל הפרטים הנדרשים שכוללים בין היתר את מועד הטיסה, שעות הטיסה, יעד הטיסה וכן פרטי האשראי שלכם.

טיסות זולות לאמסטרדם 

מאחר שעונת השיא באמסטרדם היא בין אפריל לאוגוסט וכן חודשי הקיץ יולי אוגוסט, בחודשים אלה לא תוכלו למצוא טיסות זולות לאמסטרדם בגלל שמדובר על תקופה מתויירות ביותר. לכן אם אתם מעוניינים למצוא טיסות זולות לאמסטרדם כדאי שתטוסו בחודשי החורף החל מנובמבר ועד פברואר שבו מזג האוויר קריר יותר ומחירי המלונות זולים יותר. לכן שאתם מתחננים חופשה באמסטרדם יש לקחת זאת בחשבון. כמו כן, רצוי שתבדקו בין כמה אתרי נסיעות שונים ותשוו את המחירים השונים וכן תראו את הדילים השונים שכל אתר מציע. ככל שתכנסו לכמה שיותר אתרים ותשוו ביניהם, כך תוכלו לקבל את המחיר המשתלם ביותר בהתאם לתקציב האישי והצרכים שלכם. כמו כן, יש לקחת בחשבון את מס התיירות ההולנדי אשר עליכם לשלם בעבור כל לילד וכן תוספת מס לחדר.

 

גלילה לראש העמוד